RFIDW trakcie spotkań i rozmów, nasi klienci wielokrotnie wspominali o problemach związanych z kontrolą obrotu opakowań.

Główny problem stanowią znaczne ubytki w liczbie powracających od klientów kontenerów, skrzyń czy palet wielokrotnego użytku w stosunku do ilości wysyłanych czego efektem jest nieustanna konieczność uzupełniania stanów magazynowych a także generowanie dodatkowych kosztów.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw temu problemowi, wykorzystując najnowszą technologie. Klienci wraz z najwyższej klasy opakowaniami otrzymują możliwość skorzystania z systemu RFID.

Wmontowane w opakowania tzw. tagi, za pośrednictwem bramek elektronicznych i czytników ręcznych przekazują informacje on-line na temat swojej lokalizacji, dat załadunków , odbiorców itp. Zawartość przekazywanych przez czytniki danych automatycznie transferowana jest do raportów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie informatyków, którzy skonfigurują pełen system zgodnie z wytycznymi, tak by stanowił narzędzie „szyte na miarę”.

Zastosowanie rozwiązania RFID znacznie wpływa na poprawę jakość pracy oraz obniżenie kosztów związanych z uzupełnianiem brakujących aktywów. Posiadające indywidualne numeru tagi pozwalają na śledzenie drogi opakowania, a także są nośnikami informacji, których czas przetwarzania zostaje zredukowany prawie o 80% w stosunku do tradycyjnych metod. Dane wprowadzone do systemu i przyporządkowane do indywidualnych numerów tagów mogą dotyczyć : zawartości opakowania, daty produkcji, nazwy odbiorcy, wymogów weterynaryjnych itp., Dodatkowym atutem systemu, jest możliwość zastosowania data logerów termicznych.

Zastosowanie technologii RFID pozwala na pełną identyfikację produktu i powiązanych z nim procesów. Dostarcza informacji o zastosowanych składnikach a także obrazuje pełen zakres działań podjętych w trakcie produkcji i dystrybucji aż do finalnego odbiorcy.

Jest to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie kontrola temperatury transportowanych i przechowywanych produktów jest jednym z priorytetów. System pozwala na indywidualne ustalenie interwałów czasowych w jakich dokonywane są pomiary.


RFID


RFID


RFID


RFID

Pobierz prezentację przedstawiającą działanie systemu RFID
Strony www Kołobrzeg Jacht Kołobrzeg Katalog Stron - Blueweb.pl Darmowy Katalog Stron SEO Katalog Apteka internetowa Katalog Stron Forum webmasterskie