Akwakultura
Baseny izolowane do transportu żywej ryby.
Nasze pojemniki do przechowywania i transportu ryb to specjalnie przygotowane zbiorniki posiadające wszystkie elementy konieczne do prawidłowego przewozu żywych ryb.

Całość stanowi szczelnie zamknięty zbiornik, który został wyposażony w otwór spustowy, otwór górny jak również zawory i otwory wentylacyjne. Każdy z elementów został starannie osadzony w całej konstrukcji i uszczelniony.
Łatwy do montażu oraz wygodny przy pracy z wózkiem widłowym.

Na uwagę zasługuje fakt, iż kontener rozstał wykonany w całości z polietylenu, co zapewnia my niezwykłą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Izolacja poliuretanowa gwarantuje utrzymanie właściwej temperatury potrzebnej do przewozu żywej ryby.

Produkt posiada certyfikat PZH i raport z badań Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej
Zbiorniki izolowane do czyszczenia skorupiaków (małże).
Pojemniki zostały wykonane metodą rotomouldingu z polietylenu odpowiedniego dla przemysłu spożywczego, który ułatwia czyszczenie jego powierzchni i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki specjalnej konstrukcji pojemnika, stały przepływ wody eliminuje muł z produktów i pozostawia go na dnie pojemnika. Dodatkowo dzięki temu rozwiązaniu krążąca woda doskonale się napowietrza.

Na dnie znajdują się specjalne podstawki pod kratki, które oddzielają produkt od mułu. Dzięki innowacyjnej metodzie odlewania pojemniki posiadają 50% więcej przestrzeni załadunkowej w porównaniu do pojemników odlewanych metodą wtryskową. Maksymalny załadunek dla tego pojemnika to 330-460 kg, zależnie od rodzaju produktu.
Wymiary zewnętrzne 1120x1120x900 mm
Czyszczenie skorupiaków
Czyszczenie mięczaków
Zbiornik akwakultura
Zbiorniki poliestrowe do hodowli ryb.
Oferta Aquano obejmuje również duże zbiorniki przeznaczone dla wyspecjalizowanych hodowli. W ofercie znajdują się zbiorniki od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy litrów, o różnym kształcie, głębokości i sposobie umiejscowienia. Projekt i wycena dokonywana jest po wcześniejszej konsultacji z klientem, po uzyskaniu wszelkich istotnych informacji dotyczących samej hodowli.

Zbiorniki na akwakultury są budowane z wytrzymałego tworzywa poliestrowego, które w pewnych modelach są dodatkowo wzmacniane metalową konstrukcją. Szczególnie w przypadku wielolitrażowych basenów.

Każdy zbiornik dostarczany może być z niezbędnymi akcesoriami lub dodatkowym wyposażeniem, zgodnym z wymaganiami klienta. Montaż zbiorników odbywa się już bezpośrednio u klienta.
Transport ryb - zbiornik
Zbiorniki do transportu ryb w wielu różnych pojemnościach i wymiarach. Każdy znadzie tutaj cos dla siebie.
Akwakultury - zbiorniki dla hodowli ryb
Zbiorniki dla ryb są dostępne w wielu rozmiarach i konfiguracjach. Sprawdzają sie one w największych hodowlach na całym świecie.
Akwakultury - zbiorniki dla hodowli ryb
Użycie najtrwalszych materiałów do budowania zbiorników sprawia, że są one zbudowane z najwyższą starannością, wytrzymałe i będą służyły przez wiele lat.
Strony www Kołobrzeg Katalog Stron - Blueweb.pl Darmowy Katalog Stron SEO Katalog Apteka internetowa Katalog Stron Forum webmasterskie